Родопа с поредна загуба

Родопа загуби в Смолян от едноименния тим на Димитровград с 1:3 и продължи негативната си серия от началото на полусезона. Двубоят е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Първият интересен момент беше в 10-ата минута, когато рефера отсъди дузпа, но стража на гостите Стамен Бояджиев спаси удара на капитана Теодор Стефанов. Развръзката настъпи в последните 25 минути на срещата. Първо в 65-ата влезлия като резерва Даниел Добриков центрира и Мартин Стоянов изведе Димитровград напред в резултата.

Малко след това Теодор Стефанов изравни от фаул. Само след 180 секунди обаче Даниел Йовчев беше точен с глава за 1:2. Продължително възстановявалия се от контузия Васил Димитров дебютира с гол след центриране на Добриков в 82-ата минута.