Левски 2007 с победа в Дряново

Едноименният тим на град Левски спечели с 2:0 гостуването си на Локомотив (Дряново). Срещата e от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ивайло Иванов реализира двете попадения в края на полувремената.

В 44-ата минута левскарите изпълниха корнер, Митко Красимиров отклони топката и Иванов я насочи в мрежата. В 89-ата пък голмайстора даде прострелна топка, Венцислав Миленов замахна, но не я докосна и тя спря в мрежата. Малко преди това Милен Ивов тресна гредата на домакините, шутирайки от 25 метра. Локомотивци останаха с играч по-малко в 25-ата минута, когато Андрей Петров беше отстранен с червен картон за нарушение срещу Миленов.