Евро 2024: Украйна - Белгия 0:0 /почивка/

Николай Димитров: Доволен съм само от последните 20 минути

Наставникът на Марица (Пловдив) Николай Димитров даде мнението си след загубата на своя тим от Етър. “Пиратите” отстъпиха с 0:1, а голът падна след грешка в защитата на пловдивчани.

Грешка в защитата на Марица донесе ценна победа на Етър в Пловдив

“През първото полувреме мисля, че не ни се получи. Искахме да задържим топката, да изнасяме напред, но мисля, че не се получи. Второто полувреме направихме една рокада, имахме положения, но не влезе топката. Уча моите футболисти да играем футбол и да изнасяме топката, не можем да виним момчетата.

От последните 20 минути съм доволен, но имаше още какво да се желае през останалото време. Има видео разбор на мача и с всички детайли ще си ги кажем с футболистите”, заяви Димитров.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!