Дубълът на Локо (Пловдив) надви Борислав

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) победи Борислав (Първомай) с 3:2 в приятелска среща. Младият тим на домакините беше по-дейния, но топката спря в неговата мрежа. Това се случи в 20-ата минута, когато съперника наказа грешка при изнасянето на топката. След десетина минути Петър Андреев се възползва от центриране на Кръстьо Банов и изравни. Последният направи обрата с попадение малко преди почивката. Интригата отново се завърза в 58-ата минута с гола на Хаджиев за 2:2. В 73-ата минута обаче Андреев реализира за втори път. Още голове можеха да вкарат пловдивчани.