Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

В Сливен много голове, победител няма

3:3 приключи приятелската среща в Сливен между едноименния тим и Черноморец (Бургас). Силно първо полувреме за селекцията на Веселин Великов. Македонецът Андрей Фимевски дебютира с гол в 9-ата минута. След още толкова време Мирослав Манев удвои. Малко преди това обаче сливенския страж Павел Колев докосна топката с ръка извън наказателното поле. Решението на рефера беше червен картон за вратаря. Тогава на голлинията на домакините застана резервния страж Димитър Митов, роден 2008 година. В 35-ата минута Георги Попов от домакините стреля с глава, топката се удари в Петър Патев и стана 2:1. Именно Патев обаче реализира третото попадение в 41-ата минута и „акулите“ се оттеглиха на почивка с два гола аванс. Бургазлии направи доста промени в състава през втората част. Сливенският тим заигра уверено и чрез Сава Савов и Донислав Бозев изравни резултата. Имаше още положения за гол.