Десет от Борислав (Първомай) стигнаха до точка срещу Атлетик

Атлетик (Куклен) и Борислав (Първомай) не се победиха, завършвайки 1:1 в среща от 15-ия кръг в Югоизточната Трета лига, играна на стадиона в Куклен. Първата част бе равностойна, а гостите от Първомай поведоха с гол на Динко Митрев в 18-ата минута.

Малко след като измина час игра Стоян Жулев от състава на гостите бе изгонен за втори жълт картон. Първомайци се прибраха в защита, но домакините успяха да изравнят чрез Мирослав Манев.

Гостите устояха и все пак записаха точка при трудното си гостуване. Атлетик (Куклен) е 12-и с 18 точки, като в следващия кръг гостува на дубъла на Локомотив в Садово. Борислав (Първомай) пък е с 11 пункта на 17-а позиция, а след седмица е домакин на Верея.