Саяна продължава напред за купата след бой по Димитровград

Саяна отстрани едноименния тим на Димитровград с 4:0 във финал на Област Хасково от турнира за купата на България. Домакините доминираха тотално и можеха да вкарат още. Димитър Алексиев беше изведен отдясно сам срещу вратаря и откри резултата, четвърт час след началото. Десетина минути по-късно Спас Милушев удвои. След почивката се открои влезлия като резерва Павел Кочев. Роденият през 2005 година нападател вкара другите два гола. Първо в 65-ата минута получи топката от Ангел Здравчев през празната врата. В 85-ата пък се възползва от пас на Илиян Марчев и реализира за окончателното 4:0.