Родопа (Смолян) нанесе нова загуба на Саяна в голово шоу

Саяна загуби гостуванeто си от третия кръг на Югоизточната Трета лига. В Смолян местният Родопа победи с 3:2 хасковския тим в оспорван и дараматичен мач с обрати. Това е втора загуба за Саяна, след като в първия кръг загуби и от Асеновец.

Състезателите на треньора Живко Желев на два пъти повеждаха през първата част след попадения на Димитър Алексиев и Митко Плахов, но домакините изравняваха.

В края на срещата футболистите на Родопа обаче успяха да отбележат и да спечелят срещата. Точни за домакините бяха Даниел Кутев в 19-ата минута, Теодор Стефанов в 44-ата и Михаел Кисьов, който донесе трите точки на своя отбор 10 минути преди края на редовново време.