Спартак (Пловдив) и Черноморец не успяха да намерят пътя към гола

Отборите на Спартак (Пловдив) и Черноморец (Бургас) завършиха наравно 0:0 един срещу друг в мач от третия кръг на Югоизточната трета лига. Двубоят бе предаван пряко по Sportal TV

Срещата бе равностойна, като и двата тима имаха добри атаки, но така или иначе до решителен удар не се стигна. В края на мача гостите останаха и с човек по-малко, но това не промени крайния резултат.

През първото полувреме до гол не се стигна. И двата тима имаха по няколко добри ситуации, но така и не успя да се стигне до откриване на резултата. Попадение за гостите бе отменено заради засада, която бе оспорвана от играчите. Веднъж пък гредата спаси стража на бургазлии Шейтанов.

През втората част срещата продължи да е равностойна, като и двата отбора можеха опитаха да обстрелват вратата на съперника. На два пъти Петър Мильотев бе принуден да излиза, за да блокира удари на играчи на "акулите". Спартак също имаше опасни атаки, които обаче също не доведоха до попадение.

В края на мача гостите останаха с човек по-малко, след като Цветан Филипов получи втори жълт картон и остави отбора си с десет души. Това обаче не промени нищо и срещата завърши 0:0.

СПАРТАК ПЛОВДИВ 0:0 ЧЕРНОМОРЕЦ

СПАРТАК (ПЛОВДИВ): 12. Петър Мильотев, 21. Алексаднър Стойчев, 4. Радослав Влашев, 13. Кръстьо Милев, 16. Николай Георгиев, 18. Даниел Спасов, 23. Антон Маргаритов, 6. Йълмаз Сюлейман, 10. Кирил Георгиев, 14. Мирослав Радев,  19. Васил Стойчев

ЧЕРНОМОРЕЦ: 99. Мартин Шейтанов, 43. Венелин Филипов, 4. Стоян Кижев, 66. Стоян Мантаров, 84. Петър Патев, 83. Яни Николов, 8. Антон Узунов, 80. Григор Долапчиев, 7. Милен Танев, 11. Олджай Алиев, 33. Сава Савов