Ювентус (Малчика) с първа победа

Ювентус (Малчика) спечели у дома с 3:1 срещу Боруна (Царева ливада). Двубоят е от третия кръг на Северозападната Трета лига. Успехът беше първи за домакините от началото на сезона.

Ювентус (Малчика): Задължително трябва да вземем трите точки

Мартин Милков проби по фланга и стреля неспасяемо по диагонала в 12-ата минута – 1:0. Малко сред това капитана Валентин Антонов уцели гредата. Натискът на домакините обаче така и не довеждаше до успокоително второ попадение. Пропуски направиха Янислав Иванов, Александър Скорчев, Милков и Александър Ламбев. Стана обратното. Васил Андреев изравни в 80-ата минута.

В Боруна очакват трудно гостуване

Едва финалния щурм се оказа успешен за Ювентус. В 85-ата минута Милков беше най-съобразителен в суматоха пред вратата на Боруна. Секунди преди края Ивайло Дюлгеров се измъкна сам срещу стража на съперника и реализира за окончателното 3:1.