Партизан обърна Ювентус (Малчика) и започна сезона с успех

Партизан започна с победа сезона в Северозападната Трета лига. Домакините от Червен бряг стигнаха до пълен обрат над Ювентус (Малчика) и се наложиха с 2:1.

Александър Скорчев (23) откри резултата за гостите от дузпа в средата на първото полувреме. Секунди преди почивката Михаил Милчев възстанови равенството на градския стадион в Червен бряг.

Партизан започна по-активно и през втората част и само след 120 секунди игра Тихомир Динев се разписа за 2:1, с което оформи крайния резултат.

В следващия кръг тимът на Илия Войнов гостува на новака в групата Боруна (Царева ливада), а отборът от Малчика ще се изправи срещу Локомотив в Мездра.