Дубълът на Левски тръгна с победа в контролите, новият дебютира

Дублиращият отбор на Левски изигра първа контролна среща от подготовката си преди старта на сезона в Югозападната Трета лига. "Сините" спечелиха с 2:0 срещу Гранит (Владая) на едно от помощните игрища на "Герена".

В Левски са останали впечатлени от атлетизма на най-новото попълнение

Дебют за отбора направи и новото попълнение Нейтън Олдър. Старши треньорът Елин Топузаков му даде шанс за изява и за 45 минути на терена нидерландецът остави добри впечатления с играта си. Както вече стана ясно, 20-годишният дефанзивен халф ще се подвизава за втория отбор на Левски и от изявите му зависи дали ще получи шанс в първия състав при Станимир Стоилов.

Победата над Гранит дойде с голове в края на срещата. В 80-ата минута Георги Коричков откри резултата от дузпа, а пет минути преди края Кристиан Красимиров бе точен за 2:0.

Следващата контрола на Левски II е на 6 юли срещу Марек (Дупница).

Снимка: dsport.bg