ЦСКА 1948 II отнесе Септември (Симитли) за юбилея на Радомирския Капело

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 спечели с 4:1 гостуването си на Септември (Симитли) в приятен за гледане двубой. По този начин червените зарадваха своя наставник Владимир Димитров, известен в Югозапада като Радомирския Капело, който вчера празнува 50-годишен юбилей. Георги Ангелов откри резултата за тима от София в 19-ата минута.

В края на първото полувреме Дуде Н’Донгала направи добър слалом отляво, завършил с гол в мрежата за 2:0. В 71-ата минута ветеранът Владислав Златинов намали резултата. Бившият нападател на Пирин (Благоевград), ЦСКА, Берое и Локомотив (Пловдив) се разписа с глава след плонж пред вратата на червените. Последваха обаче хубави попадения на Еманул Личев и 19-годишния Стоян Стоичков за крайното 4:1 за дубъла на ЦСКА 1948.