Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Янтра и Монтана поделиха точките в Габрово

Янтра и Монтана завършиха наравно 1:1 в мач от 28-ия кръг на Втора лига, игран на стадион "Христо Ботев" в Габрово. Двата отбора си размениха по едно попадение още през първото полувреме, а до края на срещата не паднаха нови голове.

Домакините откриха резултата в 20-ата минута чрез Ивайло Иванов. Само 7 по-късно обаче монтанци изравниха - Владимир Айтов бе точен от бялата точка.

По този начин и двата тима продължават добрите си серии без загуба. Възпитаниците на Антони Здравков вече седми мач не познават вкуса на поражението, докато Янтра има 2 победи и едно равенство в последните си 3 шампионатни срещи.

Монтана заема осмо място в класирането с актив от 42 точки, а габровци са 12-и с 29 пункта.

ЯНТРА 1:1 МОНТАНА

1:0 Ивайло Иванов (20)
1:1 Владимир Айтов (27 - дузпа)