Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Минимално поражение за Спартак (Варна) в Турция

Oтборът на Спартак (Варна) допусна минимално поражение с 0:1 от Раднички (Ниш) в поредна контрола на тима в Турция. Попадението за сръбския състав реализира Йевхен Павлов (15). Халфът вкара изключително красив гол, а това бе и най-хубавото отиграване за цялата проверка.

Първото попадение падна в 15-ата минута, когато Йевхен Павлов заби страхотен гол от далечна дистанция.

Капитанът на Спартак (Варна) Янчо Андреев шутира на два пъти в рамките на няколко минути, но и при двата опита не успя да изненада стража на Раднички.

В 47-ата минута резервата Георги Бабалиев опита шут, който обаче попадна право в ръцете на Дуомович. В 64-ата минута Мартин Василев можеше да изравни резултата, но опитът му бе блокиран от бранител на "червените".

До края на срещата българите се опитаха да стигнат до равенството, но защитата на Раднички се справи на ниво.

СПАРТАК (ВАРНА) – РАДНИЧКИ 0:1

0:1 Йевхен Павлов (15)

Стартови състави:

Спартак (Варна): Христиан Славов, 13. Архан Исуф, 4. Петър Патев, 23. Мартин Василев, 2. Велислав Боев, 17. Цветомир Илиев, 10. Янчо Андреев, 14. Веселин Любомиров, 9. Мехмед Сабри, 27. Иван Колев, 11. Виктор Митев

Раднички: 1. Дуомович, 2. Бйелинич, 3. Чиркович, 4. Савич, 5. Богданович, 6. Арсич, 7. Месаревич, 8. Томич, 9. Касалица, 10. Павлов, 11. Щулич