Първи “шътаут” на Джеймс Реймър за сезона помогна на Сан Хосе да спечели срещу Чикаго

Джеймс Реймър отрази всичките 29 изстрела и записа първи "шътаут" за сезона и общо 25-и в кариерата си, с което помогна на Сан Хосе да спечели гостуването на Чикаго с 2:0.

Тимо Майер се разписа два пъти, а две асистенции направи Лоугън Кутюр.

Андреас Йонсон блесна с два гола и две асистенции при успеха на Ню Джърси с 5:2 над гостуващия Филаделфия.

Йеспер Брат добави попадение и две асистенции, а Дъги Хамилтън допринесе с гол и асистенция за успеха.

Скот Лофтън завърши с попадение и асистенция, а Мартин Джоунс спря 30 удара, но Филаделфия загуби шести пореден мач.

Давид Пастрънак се разписа 3:24 минути преди края при числен превес и помогна на Бостън да обърне гостуващия Ванкувър от 1:2 до 3:2.

Брад Маршан се отличи с гол и асистенция за успеха, а Линус Улмарк спаси 36 изстрела.

Райън Хартман и Маркъс Фолиньо на празна врата 17 секунди преди края вкараха два безответни гола в третата част и донесоха домакинската победа на Минесота над Тампа Бей с 4:2.

Андрей Василевски направи 33 спасявания за гостите, които загубиха едва за втори път в редовното време в последните си 14 мача.