Борислав удари девет от Ямбол в Първомай

Борислав (Първомай) спечели с 2:0 у дома срещу едноименния тим на Ямбол в среща от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Всичко в двубоя приключи до края на първото полувреме. Домакините вкараха двата гола. Съперникът им пък получи два червени картона. Първомайският тим доминираше през тези 45 минути. Пропусна да вкара още голове. В 19-ата минута Димитър Димитров откри резултата, а гостите протестираха за засада. Малко след това капитана им Александър Андонов извърши нарушение и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. В 38-ата минута Теодор Генов завърши с попадение бърза кортраатака на Борислав за 2:0. Секунди преди почивката Павлин Георгиев получи червен картон и Ямбол остана с девет футболисти. Втората част премина при безидейно ритане на топката от двата отбора.