Септември (Симитли) и Добруджа си размениха по едно попадение

Септември (Симитли) и Добруджа не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1 в мач от междинния 16-ти кръг на Втора лига. И двата гола паднаха до 30-ата минута, а през втората част нямаше попадения.

Резултати и голмайстори от 16-ия кръг във Втора лига

В 20-ата минута домакините успяха да открият след точно изпълнена дузпа. Тогава Стефан Митев игра с ръка в собственото си наказателно поле, а Китан Василев застана зад топката и не сбърка. Само 10 минути по-късно обаче Фиртулеску проби добре и подаде към Иван Иванов, който изравни.

След това равенство двата тима са с изравнен точков актив - 14. Симитли обаче е по-напред в класирането, заемайки 15-ото място, а тимът от Добрич е 16-и.