Берое смачка "розите" насред Казанлък

Тимът на Берое се класира с лекота за 1/8-финалите на Купата на България. “Заралии” разбиха с 6:0 Розова долина в гостуването си от 1/16-финалите. Момчетата на Петър Колев нямаха никакъв проблем срещу тима от Югоизточната Трета лига, като още на почивката водеха с три гола. Мирослав Енчев бе точен в 20-ата минута, а в 24-ата минута капитанът Георги Динков удвои. Даниел Генов пък вкара трети гол с изстрел от 20 метра в 36-ата минута. Веднага след почивката Берое получи право да изпълни дузпа, която бе реализирана от Омар Камара. Това се случи в 54-ата минута. В 67-ата минута Камара вкара и втори гол, а в 76-ата минута Серкан Юсеин вкара шестото попадение след подаване на Генов.

Розова долина 0:6 БЕРОЕ
0:1 Енчев (20)
0:2 Динков (24)
0:3 Генов (36)
0:4 Камара (54)
0:5 Камара (67)
0:6 Юсеин (76)

Розова долина: Димитър Иванов, Ахмез Сюнетчиев, Георги Христов, Енгин Махмуд, Иван Чергев, Иво Иванов, Мартин Кирчев, Михаел Лалев, Николай Стоичков, Пламен Колен, Никола Арнаудов Резерви: Александър Петрунов, Денислав Запрянов, Димитъл Хаваджиев, Димитър Динчев, Милен Христов, Димитър Димитров

БЕРОЕ: Генадий Ганев, Джуниет Али, Мирослав Енчев, Христо Митев, Кукула, Илиян Стефанов, Даниел Генов, Георги Динков, Симеон Мечев, Божидар Пенчев, Омар Камара Резерви: Иван Гошев, Алиун Фал, Реян Даскалов, Александър Василев, Серкан Юсеин, Ефе Али