Септември подчини Ботев (Нови Пазар) в Тервел

Септември стартира новия сезон на Североизточната Трета лига с 2:0 над Ботев (Нови Пазар) в Тервел. Десетина минути след началния съдийски сигнал домакините изпълниха фаул, последва разиграване, пас към Кристиан Пешков, който насочи топката в мрежата на съперника. Гостите разчитаха на контраатаки. До почивката обаче резултатът остана непроменен.

Резултати след първия кръг на новия сезон на Североизточната Трета лига

Капитанът Стефан Стефанов раздвижи атаката на Септември и това се усети най-вече през втората част. В 60-ата минута влезлият като резерва Мартин Кирилов се измъкна сам срещу вратаря, преодоля го и удвои преднината на отбора си. Шансове за попадение пропиляха и другите резерви на тима Венелин Стоянов и Енчо Ангелов.

Стартови състави:

Септември – 1. Дениз Александров, 15. Пламен Панайотов, 3. Младен Димитров, 14. Симеон Митев, 11. Баръш Николаев, 21. Михаил Михайлов, 7. Стелиян Цеков, 19. Тодор Вълканов, 18. Кристиан Пешков, 10. Стефан Стефанов (капитан), 22. Денис Юзджан Кадир.

Треньор – Добрин Иванов

Ботев – 12. Живко Вълчев, 18. Аян Ирфан, 6. Евгени Стоянов, 20. Радослав Петков, 17.  Йордан Миленов (капитан), 7. Калоян Петров, 22. Денис Ариф Кадир, 23. Йордан Милков, 9. Христо Станчев, 10. Димитър Димитров, 14. Йордан Нотев.

Треньор – Йордан Радославов Йорданов

снимка: Салим Салих

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!