Септември (Тервел) подчини Спартак (Варна) II

Септември надделя с 3:2 над втория отбор на Спартак (Варна) в приятелска среща, играна в Тервел. Стана равностоен мач с интересни положения пред двете врати.

Селекцията в Септември (Тервел) приключи

Николай Василев изведе гостите напред в резултата след десетина минути игра. Отговорът на съперника бяха пропуски на Кристиян Пешков и два на Стефан Стефанов. Напъните на домакините дадоха резулат в 50-ата минута, когато Денис Кадир се измъкна очи в очи с вратаря и изравни.

Последва още един пропуск за Септември. Обратът стана факт в 60-ата минута, когато Венелин Стоянов беше изведен сам срещу варненския страж и го преодоля за 2:1. Четвърт час по-късно обаче Янаки Смирнов възстанови равенство след прецизно изпълнение на фаул. Секунди след това Кадир отново надигра вратаря на Спартак – 3:2.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!