Монтана отстъпи на румънци

Монтана загуби с 2:1 от румънския втородивизионен Виторул (Пандури) в контролна среща, играна в Банско, където двата отбора са на лагер. Загубата бе първа за българския тим, а голът, който Йордан Йорданов вкара, бе четвърти за него в досегашните 5 проверки.

Последен шанс за двама чужденци да се докажат в Монтана

Йорданов се разписа при едно меле в 38-ата минута, дошло след центриране от корнер на Димитър Буров. Гостите от Северната ни съседка поведоха още в 7-ата минута и стигнаха до успеха си в 74-ата. Пропуски за монтанци направиха Йорданов преди почивката, а Иван Михов и Владислав Цеков-Каската през второто полувреме. В събота Монтана си тръгва от пиринския балкан, като на връщане ще гостува на Славия.

Монтана: Петър Петров, Александър Башлиев, Иван Михов-кап., Димитър Буров, Стоян Предев, Йордан Йорданов, Крис Гади, Фидил Идрисс, Румен Георгиев, Стефан Каменов, Стефан Христов (Марио Кирев, Даниел Стоянов, Николай Николов, Владислав Цеков, Росен Кръстев, Георги Манолиу, Алекс Тодоров, Аспарух Смилков, Стергиос Икономикос, Атанас Карачаров).