Хебър отнесе дубъла на Ботев (Пд) в Пазарджик

Дублиращият тим на Ботев (Пловдив) допусна тежка загуба с 0:4 в Пазарджик от Хебър. Двубоят се проведе вчера на стадион "Георги Бенковски".

Йордан Минев сменя брат си в Хебър

През първата част точен за домакините бе Евгени Игнатов - Бамзи, който се отличи с фамозно попадение. След паузата Иво Михайлов, Емануил Манев и Джеймс Лима оформиха крайния успех.

Резултатът можеше да бъде и по-изразителен, ако не бяха отличните намеси на стража на Ботев. Младите канари имаха едва две чисти ситуации в мача, но Ивайло Василев през първата част и Петър Дебърлиев след почивката се справиха с опасните удари.

В последните 30 минути от контролата Николай Митов пусна в игра младите си играчи и Ботев успя да изнесе играта си в малко по-предни позиции.