Батковците са първите победители от "Проект 2021"

Магията на мини футбола отново вдъхновява редица футболни тимове да се включат в битките в новия проект "България, Хайде Да Ритаме". Оспорвани двубои, интересни гости и куп изненади за участниците предложи първият турнир в град Гулянци. В дните между 5 и 6 юни в този китен град край брега на река Дунав взеха участие 8 отбора, разпределени в 2 групи, като два полуфинала определиха и победителя от турнира.

Шампион в надпреварата стана отбора на Батковците, побеждавайки на финала Червените дяволи с 3:0. На трето място завърши отбора на Емо Тийм, четвърти домакините от Leeds United. Следващият турнир от Националния проект "България, Хайде Да Ритаме" на БАМФ, БФС и НСОРБ в област Плевен и Ловеч ще се състои в дните 19-20 юни в село Горник. Напомняме ви, че на територията на страната ще бъдат реализирани 50 квалификационни турнира от "Проект 2021 - България, Хайде Да Ритаме". БАМФ и БФС изказват благодарност към Община Гулянци за подкрепата по реализацията на събитието.