Струмска слава удари лошо Добруджа в Радомир

Струмска слава победи Добруджа в мач от 30-ия кръг на Втора лига. Радомирци се наложиха с гръмкото 4:0 над добруджанци като домакини и зарадваха своите фенове.

Резултатите и голмайсторите във Втора лига ⚽

Първото попадение падна в още в 4-ата минута, след като Антон Тунгаров бе точен. Само 3 минути по-късно Струмска слава поведе и с втори гол, дело на Симеон Вешев. В края на мача радомирци добавиха и още две попадения. Реджеб Халил направи резултата класически в 80-ата минута, а Георги Иванов добави последното попадение от дузпа в 91-ата.

С тази своя победа Струмска слава изпреварва Добруджа и се качва на 11-ата позиция с 30 точки. Добричлии от своя страна са 12-и с 29 точки.