Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна

Локо (Дряново) с класика срещу Пещера

Локомотив надви с 3:0 в Дряново Пещера (Галата) в мач от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините владееха инициативата през всичките 90 минути, докато съперникът заложи на дефанзивна тактика. В края на първата част Николай Георгиев откри резултата с глава. В началото на втората част капитанът Константин Йорданов проведе самостоятелен пробив, тръгвайки от центъра на терена и го завърши с попадение за 2:0. Отново той беше точен 20 минути по-късно, когато опита центриране, но топката влетя директно в мрежата на гостите.