Гледай на живо

Очаквайте от 16:00 настроението при "сини" и "червени" преди финала за Купата по баскетбол

Отпада още един вариант за нов треньор на Борусия (Д)

Отпада още един вариант за нов треньор на Борусия (Д)
Фаворитът да поеме Борусия (Д): Спекулации, нямам нищо общо с това
Фаворитът да поеме Борусия (Д): Спекулации, нямам нищо общо с това

Генералният директор на РБ (Лайпциг) Оливер Минцлаф коментира информациите, че през следващия сезон треньорът на тима Юлиан Нагелсман ще оглави Борусия (Дортмунд), откъдето наскоро уволниха Люсиен Фавър. В момента "жълто-черните" са водени от временен треньор, но явно ще търсят нов постоянен вариант.

"Мога конкретно да ви кажа, че Юлиан остава наш треньор и през следващия сезон. Нагелсман създаде отличен отбор и се чувства отлично. Няма никакво основание да си стяга куфарите. Ние не се вълнуваме от подобни информации, защото нямат нищо общо с истината”, коментира Минцлаф пред вестник “Билд”.

Първите публикации в тази посока се появиха веднага след уволнението на Фавър. Иначе договорът на Нагелсман с РБ е до лятото на 2023-а година. След есенния дял от сезона в Бундеслигата “биковете” са само на 2 точки от първото място.

Преди да поеме Лайпциг, Юлиан Нагелсман направи фурор с отбора на Хофенхайм.
Иначе за поста на "Сигнал Идуна Парк" се спряга и името на Марко Розе от Борусия (Мьонхенгладбах).

Carlsberg "Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Още от Футбол свят

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти