"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Кондев: Не трябва да се правят трагедии, че сме загубили от ЦСКА

"Червените" в топ 3 след минимален успех над Монтана, Соу се отпуши (видео+галерия)

Извелият Монтана в днешната среща Светлан Кондев коментира представянето на отбора след загубата от ЦСКА-София. Мачът бе част от 12-ия кръг на efbet Лига и завърши 2:1 в полза на “червените”.

“Ние сме доволни от мача, който проведохме. В началото на мача влязохме прекалено респектирани. Първото полувреме не ни се получи играта и за жалост получихме и гол. През второто обаче излязохме по начина, по който трябваше да играем и показахме добро лице.

Първата част можехме да сме по-агресивни, да не даваме толкова свободни пространства, знаем какви футболисти притежава ЦСКА. Второто полувреме изравнихме играта.

Виждате такава е ситуацията не само в България, но и в цял свят. Имахме нарушена подготовка за мача, болни футболисти, но ние затова сме 20 човека и мисля, че се тези момчета, които бяха в наличност днес, се справиха.

Трудно е без Никола Спасов. Ние сме екип, постоянно поддържаме връзка, изпълнихме всичко това, което беше казал, но мисля, че можеше да измъкнем нещо от този мач. Не трябва да се правят трагедии, че сме загубили от ЦСКА. Продължаваме да си гоним целите”, заяви Кондев.

Имаме хора с оплаквания, може да се ползваме тези седмица да ги възстановим. Не може да си правим дългосрочни цели. Добре е че имаме пауза, за да могат да се върнат останалите футболисти.