Янтра се добра до точка в Бургас в последната секунда

Отборът на Янтра (Габрово) стигна до точка в последната секунда на визитата си на Нефтохимик в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Играчите на Костадин Ангелов се добраха до 1:1 в 95-ата минута с гол на Християн Кожухаров. Преди това Цветомир Цонков бе дал преднина на домакините в 50-ата минута.

С поделените точки двата тима остават на дъното на класирането. Нефтохимик е последен с четири точки, а Янтра - предпоследен с една повече. Днес габровци бяха изключително затруднени в кадрово отношение, след като имат няколко човека с коронавирус, но така или иначе вече 12 мача са без победа. Нафтата пък все още няма успех от началото на сезона.

НЕФТОХИМИК - ЯНТРА 1:1

1:0 Цонков (50)
1:1 Кожухаров (95)
НЕФТОХИМИК: 33. Иванов, 27. Костов, 6. Чахов, 14. Чанев, 99. Димов, 92. Ташев, 77. Василев, 22. Цонков, 21. Филипов, 7. Вешев, 9. Янев

ЯНТРА: 23. Гошев, 5. Гаджалов, 89. Ангелов, 25. Митев, 21. Ст. Иванов, 19. Върбанов, 9. Колев, 10. И. Иванов, 6. Казаков, 11. Писаров, 7. Кожухаров