Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Нов успех за Спортист, напрежение след мача (видео)

Спортист (Своге) записа четвърта поредна победа във Втора лига. Футболистите на Ивайло Василев удариха с 1:0 Созопол и вече са седми в класирането на втория ешелон. Единственият гол в мача, игран на Градския стадион в Своге, падне в 76-ата минута. Негов автор стана Йордан Апостолов, като това беше дебютно попадение за бившия халф на Етър с екипа на Спортист. След последния съдийски сигнал се създаде напрежение между двата отбора по пътя към съблекалните, но до нещо по-сериозно не се стигна. В следващия кръг тимът от Своге гостува на дубъла на Лудогорец, а Созопол приема Локомотив (Горна Оряховица).