Пирин (ГД) надви Рилецо

Пирин Гоце Делчев победи с 2:1 трудно у дома Рилски спортист в среща от 10-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе 4-та поредна победа за възпитаниците на Димитър Крушовски,която ги изкачи на 6-то място в класирането с актив от 18 точки.

Павел Головодов откри резултата в 50-тата минута, а с единственият си удар в мача гостите от Самоков стигнаха до изравнителен гол чрез Денис Бучев. За пореден път Лъчезар Дафков донесе победата на неврокопчани. Той наказа груба грешка на вратаря на Рилецо и 3 минути преди края вкара отблизо буквално с коляното.

Срещата бе много коректна и не създаде никакви проблеми на рефера Християна Гутева.

В следващия кръг Пирин гостува на Чавдар Етрополе, а Рилски спортист приема Банско.