Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново

Партизан и Павликени си вкараха по два пъти

Партизан и Павликени завършиха 2:2 в Червен бряг в мач от петия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините имаха превес през целиs двубой,но едва в края му се добраха до равенството. Димитър Димитров на двапъти пропуска да им даде аванс в резултата през първото полувреме.

Десетина минути след почивката топката все пак спря в мрежата на гостите. Там я насочи капитанът им Цветомир Додуров, в стремежа си да върне кълбото към вратаря. Скоро обаче се стигна до пълен обрат.

Първо в 65-ата минута Николай Какамъков изравни отблизо след пас на съотборник. Малко след това голмайсторът асистира на Красен Славчев за1:2. Защитникът направи отличен дебют като централен нападател вотсъствието на Стефан Гинчев.

В 83-ата минута Милен Тонев проби и подаде през вратата на Павликени, където Христо Димов с шпагат изравни.

Минути по-късно Митко Милчев пропусна отблизо да донесе победата за Партизан.