Илиев: Не сме готови, не трябваше да се надиграваме с Лудогорец, а да ги излъжем

Наставникът на Черно море Илиан Илиев обяви след домакинското поражение с 1:4 от Лудогорец, че тимът му не е готов и не е трябвало да се надиграва с разградчани. Като причина той изтъкна проблемите на моряците с коронавируса, заради който голяма част от състезателите не са провели нормална подготовка.

“Тежко поражение като резултат. Като цяло мачът стана доста интересен. Може би тази разлика от три гола не я заслужавахме, но накрая можеше да стане и повече. Излязохме да се надиграваме, но в момента не можем да се надиграваме с Лудогорец, защото в предишни години знаехме какво можем и да очакваме след нормална подготовка.

Втория и третия гол станаха след грешки. При четвъртия  - фаул в атака. Не знам защо Ники Йорданов пусна авантаж, при положение че му е раздран крака на Станчев.

Не трябваше да се надиграваме с Лудогорец, защото не сме готови. Срещу този отбор грешките бяха недопустимо много.

През второто полувреме трябваше да опитаме да излъжем Лудогорец.

Имахме ситуации, искахме да изравним и изведнъж 1:4. Това смачква.

Треньорите искаме много неща, но понякога те не се получават. Особено когато си поставен при такава ситуация. Трябва да вдигнем футболистите за Локомотив, особено след това 1:4”, каза Илиев.