Славия играе приятелски мач с Рилски спортист

Славия ще завърши календарната 2011 година с контролна среща срещу аматьорския Рилски спортист, съобщиха от клуба. Мачът ще бъде на 1 декември от 13.30 часа на стадион "Славия". В двубоя ще играят футболисти, които са на проби в столичния тим, а след него отборът ще бъде разпуснат в почивка. След проверката в четвъртък старши треньорът Мартин Кушев ще обяви програмата за подготовката през зимната пауза, както и евентуални новини около селекцията и приятелските срещи на Славия.

"Белите" завършиха есенния полусезон с разочароващо домакинско равенство 1:1 срещу Черно море, а миналата седмица отпаднаха още във втория кръг на турнира за купата на България