Жоро Миланов дебютира за ЦСКА (видео)

Новото попълнение на ЦСКА (Москва) Георги Миланов днес направи своя дебют в шампиона и носител на купата на Русия в контролна среща с Волга (Нижний Новгород). Футболист номер едно на България за 2012 влезе в игра през второто полувреме - в 46-та минута, на мястото на японския национал Кейсуке Хонда.

Контролата завърши 0:0, а Миланов пропусна едно от най-чистите положения за "армейците". Малко след появата си на терена той се озова очи в очи с вратаря Артур Нигматулин, преодоля го, но от малък ъгъл не успя да уцели опразнената врата.

С пропуски се отчете и другият нов в ЦСКА - швейцарецът Стефан Цубер.

В събота шампионите излизат в спор за Суперкупата на Русия срещу Зенит, а седмица по-късно гостуват на новака Урал в първия кръг от новото първенство.