Локо (Сф) победи Черно море

Локомотив (София) победи с 2:0 отбора на Черно море в приятелска среща, играна в комплекс Пири в Разлог. Головете реализираха Маркиньос през първото полувреме и Илиян Гаров в самия край на двубоя.

В началото на двубоя Георги Божилов шутира от границата на наказателното поле, но вратарят на столичани Валентин Галев отби в корнер. В деветата минута Георги Илиев отново застраши вратата на Локомотив, но стражът пак се намеси и не позволи на топката да влезе в мрежата.

В 32-та минута беше реализирано първото попадение в полза на отбора от София. Маркиньос завърши с попадение многоходова атака на "червено-черните". Малко след това голмайсторът беше заменен заради контузия. На негово място на терена се появи Искрен Писаров.

В началото на втората част силен удар на капитана на варненци Георги Илиев отново беше париран от Галев. В 86-ата минута Румен Трифонов върна топката на линията на вратарското поле и Илиян Гаров я засече във вратата на Черно море за крайното 2:0 в полза на Локомотив.