Берое надигра Локомотив (София) с 3:1 в контрола

Берое (Стара Загора) надигра с 3:1 Локомотив (София) в контролна среща по футбол, играна на терените на спортен комплекс "Правец". Салим Керкар беше в основата на първия гол на Берое, паднал още в 23-та минута на срещата, когато проби по лявото крило и пусна пас към непокрития Крис Гади. Халфът се разписа за втори път със зелената фланелка и така старозагорците поведоха с 1:0.

Локомотив изравни от дузпа и с точен удар на Йордан Тодоров в началото на втората част, но Берое стигна до пълен обрат, въпреки че старши треньорът Петър Хубчев стигна до нестандартното решение да доиграе мача с десет души на терена. Той извади от игра Самир Аясс и не пусна друг играч, но останалите десетима вкараха два гола. Танко Дяков подаде на Жуниор Мапуку за втория гол на беройците в 85-та минута, а Димо Бакалов оформи крайния резултат секунди преди края.

Снимка: beroe.bg