Локо Сф разби с лекота Нефтохимик

Отборът на Локомотив (София) разби с лекота Нефтохимик в мач от 35-ия кръг на "А" група и направи поредна крачка към оставането в елита на българския футбол. Футболистите на столичния тим бяха пълни господари на терена и съвсем заслужено се поздравиха с класическа победа.

Локо Сф разби Нефтохимик в София

Първото попадение за успеха с 3:0 реализира Маркиньос в 23-ата минута от дузпа за нарушение срещу Даниел Генов. В 31-ата минута Бранеков донесе комфортна преднина на своя тим. Бранителят се разписа за 2:0, след центриране на Том от пряк свободен удар. Две минути по-късно Искрен Писаров се възползва от груба грешка на стража на гостите Костадин Георгиев и рано-рано предреши изхода на двубоя.

През втората част, предвид сериозната преднина домакините свалиха оборотите и на терена не се случи нищо интересно. От своя страна пък футболистите от Бургас не успяха нито веднъж да застрашат сериозно вратата на Божидар Митрев. Гостите успяха да сътворят няколко мелета, които в крайна сметка не им донесоха успех, и резултатът от първото полувреме се запази.

ЛОКО СФ - НЕФТОХИМИК 3:0

1:0 Маркиньос 23 д.
2:0 Бранеков 31
3:0 Писаров 33

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg