САЩ тресна Мексико с гол на дебютант (видео)

Националният отбор на САЩ победи Мексико с 2:0 в приятелски мач по футбол, игран в Сан Антонио, щат Тексас. Домакините откриха резултата в 49-та минута с гол на 20-годишния Джордън Морис, който дебютира за националния отбор на САЩ в този мач. В 72-та минута Хуан Агудело оформи крайния резултат - 2:0 за отбора на САЩ. Това бе първи мач на Агудело за отбора на САЩ след тригодишно прекъсване.

Селекционерът на националния отбор на САЩ Юрген Клинсман включи в отбора само трима футболисти, играли през миналия месец в приятелския мач с Швейцария. Селекционерът на мексиканския национален отбор Мигел Ерера използва само футболисти от първенството на Мексико.