ЦСКА изпусна преднина от два гола в дебюта на новия треньор - Николич най-после се разписа (видео)

Хоризонт (Турново) и ЦСКА завършиха 2:2 в контрола на македонска земя, която бе дебют за новия наставник на армейците Галин Иванов.

Червените откриха резултата в осмата минута. Иван Стоянов центрира от фаул в наказателното поле на домакините и след каратко разбъркване последва ножичен удар на Стефан Николич, който се спря в мрежата на домакините. Това бе първо попадение за черногорския таран с червената фланелка.

В 19-ата минута домакините имаха възможност да изравнят, но и при двата им опита от фаулове пратиха топката в стената. Шест минути по-късно Неманя Милисавлевич вкарва красив гол директно от пряк свободен удар за 2:0 за ЦСКА.

В 37-ата минута Пандев стреля опасно на сантиметри покрай лявата греда. Именно това беше последното по-интересно положение през първата част.

На полувремето новият наставник на ЦСКА Галин Иванов извърши три смени. На местата на Бъркляча, Супусепа и Тони Силва се появиха Галчев, Крачунов и Иван Стоянов.

В 58-ата минута Тончи Кукоч осъществи мощен пробив в половината на съперника и подаде към Николич. Шутът на нападателят обаче бе прекалено слаб и не затрудни вратаря.

Десет минути по-късно опасен удар с глава на Томислав Илиев не намери целта. Все пак футболистите на Хоризонт върнаха едно попадение в 70-ата минута, когато страхотен диагонален изстрел на Драган Георгиев матира Дивиш.В добавеното от рефера продължение Боян Атанасов пък оформи крайното 2:2, след като се разписа с удар отблизо.

ХОРИЗОНТ - ЦСКА 2:2