Монако се справи с Нант (видео)

Отборът на Монако записа втора победа като домакин в Лига 1. Монегаските надиграха с минималното 1:0 Нант в мач от 14-ия кръг на шампионата. Единственото попадение падна минута преди края на първата част, когато Марио Пашалич се разписа с глава след центриране на Aлами Туре.

През втората част на срещата гостите имаха няколко добри ситуации за изравняване, но така и не намериха пътя към вратата на Даниел Субашич. Домакините също можеха да стигнат до ново попадение, но Ласина Траоре пропусна. По този начин играчите на Леонардо Жардим се поздравиха с трети успех в четири мача и се надяват на задържане на формата си.

Монако вече е на пета позиция с актив от 23 точки. Нант пък регистрира втора поредна загуба и остава с 19 точки на 11-а позиция.