Ботев и ЦСКА 1948 отново не си вкараха, ВАР запази шансовете на "червените" за Европа - отзивите на живо

Ласина Траоре изстреля Монако на върха в група "J" (видео)

Отборът на Монако постигна първа победа в група "J" на Лига Европа. Тази вечер френският тим най-накрая спря серията си от равенства и записа първи три точки в актива си, като по този начин оглави класирането в групата. "Монегаските" обаче доста се измъчиха срещу Карабах, но все пак стигнаха до успех с 1:0 с попадение на Ласина Траоре в 70-ата минута.

Мачът като цяло бе доста равностоен с леко предимство на домакините. Стефан Ел Шаарауи на няколко пъти опитваше опасни удари, но без успех, а пропуск за Монако направи и Уолъс. Гостите обаче също имаха своите възможности, като Арментерос и Чумбиньо имаха нелоши възможности.

Все пак шансът днес бе на страната на "монегаските" и в 70-ата минута Ел Шаарауи напредна на скорост и изведе Ласина Траоре на стрелкова позиция, а нападателят не сгреши за 1:0.

Така Монако събра актив от 5 точки и излезе начело в своята група. Карабах пък се свлече на последното място с 3 точки до момента.

МОНАКО - КАРАБАХ 1:0
1:0 - Траоре (70)

Включи се в състезанието за 1000 лева на Bettingarmada.com и дай безплатно своите прогнози за груповата фаза на Лига Европа.