Гочето: Всички бяха на много високо ниво

Наставникът на Етър Георги Василев заяви след победата с 3:1 над Созопол, че всички негови играчи са били на много високо ниво.

"Созопол игра точно както очаквахме, но имахме щастието в последната минута на първата част да стигнем до гол. Това промени мача, играта вече не бе затворена както преди почивката. Съперникът вече действаше по-агресивно и по-открито, а това ни даде много повече шансове.

На почивката казах на играчите да бъдат по-концентрирани, да не допускат изравняване, което за съжаление стана, но ние успяхме да използваме пространствата, които се получиха в защитата на гостите. Доволен съм от резултата, от старанието, не мога да направя забележка на никой от футболистите. Всички бяха на много високо ниво по отношение на мотивацията в този мач", заяви опитният треньор.