Драма в последните минути между ЦСКА-София 2 и Септември

Вторият отбор на ЦСКА-София и Септември завършиха наравно 1:1 в мач от 8 кръг на Втора лига. Двубоят се игра на стадион "Българска армия" със съдия Вангел Вангелов. Развръзката дойде в последните минути на двубоя. В 90-ата минута реферът даде дузпа за Септември, която Костадин Аджов превърна в гол.

Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Васил Попов. Аджов не остави никакви шансове на вратаря на ЦСКА-София, след като би силно под гредата. Във втората минута от добавеното време Ангел Лясков изравни за крайното 1:1. След центриране той игра с глава и прехвърли излезлия неразчетено напред вратар на Септември Валентин Галев.

По този начин ЦСКА-София се изкачи на върха в класирането. Тимът има 17 точки - колкото и Етър, но головата разлика е на "червените" е по-добра. Септември от своя страна е трети с 15.