Миланов и ЦСКА (М) с грешна стъпка в Русия (видео)

Силен мач направи българският национал Георги Миланов за ЦСКА (Москва), но неговият отбор трябваше да се задоволи с 1:1 у дома с Краснодар в среща от 8-ия кръг на руската Висша лига. С това равенство армейците събраха 18 точки, които ги нареждат 2-и, с 1 от Спартак (Москва), който в неделя приема Уфа. Краснодар е 5-и с 12 точки.

Още в 3-ата минута ЦСКА поведе в резултата с гол на Ласина Траоре. Зоран Тошич направи чудесно подаване през центъра към Траоре, който надбяга Налдо и Крицюк и вкара в близкия ъгъл на вратата. 12 минути по-късно обаче Фьодор Смолов изравни за гостите, оползотворявайки подаване на бившия футболист на Левски Жоаозиньо. В 30-ата минута Траоре можеше да изведе своите отново напред, след като Миланов му направи чудесна възможност, но ударът на ивоареца мина близо до гредата. 10 минути след началото на второто полувреме българският полузащитник на домакините отново опита да вкара, но опасният му изстрел беше блокиран от Андреас Гранквист пред вратата на Краснодар. Три минути преди края на мача Миланов беше заменен от Бибрас Натхо.