Миланов вкара, но ЦСКА (М) "замръзна" в Сибир (видео)

Националът ни Георги Миланов вкара гол, но ЦСКА (Москва) отпадна от 1/16-финалите на турнира за Купата на Русия след сензационна загуба с 1:2 при визитата си на втородивизионния Енисей в сибирския град Красноярск. Българският халф изкара цял мач на терена и беше точен за 1:1 в 58-ата минута. Никита Чернов беше извел домакините напред две минути преди почивката, а Александър Ломакин заби победното попадение в 83-ата минута.
Българският защитник в редиците на Енисей Росен Колев не беше в групата.

Шампионите излязоха с голяма част от резервите си и това се оказа фатално. През миналия сезон московчани играха финал за купата, който обаче загубиха от Зенит.