Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Най-младият международен чешки рефер ще свири Копенхаген - Лудогорец

Чешкият съдия Мирослав Зелинка ще ръководи втората среща от 1/16-финалите в турнира Лига Европа между ФК Копенхаген (Дания) и Лудогорец (Разград), който е в четвъртък от 22.05 часа българско време.
Зелинка ще ръководи мача навръх 36-ия си рожден ден. Иначе това е най-младият международен рефер от чешката листа във ФИФА и в момента е във Втора категория на световната централа.

Негови помощници ще бъдат Ондржей Пеликан и Ян Патак. Допълнителни Ян Ирлек и Радек Пржихода, четвърти съдия е Иржи Молачек.

Първата среща преди седмица на националния стадион "Васил Левски" беше спечелена от датчаните с 2:1.