Гол в края реши битката между Чепинец и Сливнишки герой

Отборът на Чепинец (Велинград) отстъпи в третата си контролна среща през зимната пауза. Велинградският отбор загуби с 1:2 от лидера в Югозападната Трета лига - Сливнишки герой.

Всички попадения в проверката на комплекс "Царско село" паднаха през втората част.

В 50-та минута тимът от Сливница излезе напред в резултата, а в 58-ата юношата на ЦСКА Милен Иванов, който бе спряган за трансфер в ЦСКА 1948 реализира изравнителен гол за Чепинец. В 90-ата минута Сливнишки герой стигна до победно попадение за крайното 1:2.

Следващата проверка на Чепинец (Велинград) е насрочена за 7 февруари (вторник) от 14:00 ч. Тимът от курортния град ще гостува на третодивизионния Чавдар (Етрополе).