"Стършелите" ужилиха Уест Бромич в 95-ата минута (видео)

Отборът на Уест Бромич изпусна трите точки срещу гостувалия Уотфорд в мача между двата тима от 7-ия кръг на английската Висша лига. Уест Бромич пропиля аванс от два гола, след като Рондон (18) и Еванс (21) дадоха мечтан старт на мача за домакините. В 37-ата минута Дукуре върна едно попадение, а в 95-ата Ричарлисон донесе точката на “стършелите”.

В 18-ата минута Хосе Саломон Рондон се възползва по най-добрия начин от дълъг пас, пребори се със защитник на гостите и провря топката в мрежата покрай вратаря Аурелио Гомеш.

Само три минути по-късно бившият защитник на Манчестър Юнайтед Джони Еванс направи резултата 2:0. Бранителят изпрати топката във вратата на “стършелите” с глава след центриране от ъглов удар.

В 37-ата минута Абдулай Дукуре вкара хубав гол след бърза атака на гостите. Той получи топката в половината на домакините, навлезе в наказателното поле и не пропусна да опъне мрежата зад Бен Фостър.

Двубоят вървеше към победа на Уест Бромич, но в петата минута на добавеното време Ричарлисон попари домакините с изравнителен гол за 2:2. Бразилският нападател изпрати топката в мрежата с удар отблизо след центриране от фаул.

Уотфорд заема пето място в класирането с 12 точки. Уест Бромич е 10-и с 9 точки след този разочароващ за тима резултат.