Торино игра честно и направи обрат срещу СПАЛ

Тимът на Торино надделя с 2:1 у дома над борещия се за мястото си в италианския елит тим на СПАЛ 2013. “Биковете” направиха обрат, след като Алберто Граси бе дал аванс на гостите от СПАЛ в резултата. В 22-ата минута Граси изпрати топката в мрежата зад опитния страж на “биковете” Салваторе Сиригу с шут извън наказателното поле.

В 68-ата минута звездата на торинци Андреа Белоти изравни, засичайки подаване отляво на Алекс Беренгер. Три минути преди края Лоренцо Де Силвестри донесе победата на Торино с попадение, което бе идентично на това на Белоти. Този път обаче Белоти бе в ролята на асистент, а Де Силвестри бе точен отблизо и намали шансовете на СПАЛ за оцеляване.

В момента СПАЛ е точно над чертата - на 17-о място в подреждането с 35 точки. С толкова точки на 18-а позиция е Кротоне. Торино е 10-и с 51 точки.